KONST / Litografier / Färglitografi 10974108
nr 1097 4108
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), 149/190, signerad, bladets mått: 70x50
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:49:52
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
20 mar